درد امروز، قدرت فرداست. هرچی امروز بیشتر سختی بکشی، قطعا فردا قدرتمندتر خواهی بود. رنج رو وقتی که توانایی تحملش رو نداری، تحمل کن! این ارزشمنده. .

چند وقتیه که درگیر تماشای این سریالم و توی ایران این سریال با نام های کت شلواری ها» و وکلای شیک پوش» توزیع شده. محوریت داستان روی زندگی شخصی به نام مایک راسِ که دانشجوی اخراجی دانشگاه هاروارد هستش و نحوه آشنایی اون با یه موسسه حقوقیِ بزرگ به نام هاردمَن ! اما شخصیتی که من مجذوبش شدم؛ هاروی اسپکتر که وکیل کار کشته و زبده این موسسه است. با اینکه این شخصیت در اوایل داستان بی رحم و مغرور ایفای نقش کرده اما شخصیتی خوش قلب و کاملا جدی هستش که سختی هایی رو بر مایک راس و موکل هاش تحمیل میکنه که به نفع اون هاست. از دیدن فصل اول این سریال خیلی لذت بردم و بشدت انگیزه گرفتم. این فیلم باعث شد که در ظاهر و رفتارم تغییراتی بزرگ ایجاد کنم تا بیشتر شبیه اونی بشم که دوست دارم بشم. به کسایی که از تماشای فیلم های حقوقی لذت میبرن پیشنهاد میکنم که از دستش ندن :) شاد و پیروز باشید :)

+ قالبم رو الان خیلی دوست دارم ^_^

2019/10/24- سریال SUITS

رو ,سریال ,اون ,تماشای ,موسسه ,دوست ,دوست دارم ,به نام ,اما شخصیتی ,این سریال ,که از

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

روشنی های شهر* سفر عجیبی به شهر هنر فیلم کده ilove-1919 lifestyleinn 94326648 مجنون یار دانلود فیلم و سریال واضح | پورتال خبری و سبک زندگی مطالب اینترنتی © dereb group official site